- LANCASTER

Цена
€6 60 / 12 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Термо чаша, с вместимост 470 мл. и височина 20 см. Изработена от метал и пластмаса, подходяща за съхранение на топли и студени напитки. Устойчива пластмаса, безопасна , Eco-Friendly, BPA Free
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (ml) | 350 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Двустенна |
| Запазване на топлина (h) | 6 h |
| Тип капак | На винт |
| Цвят | Зелен |
| Без BPA | Да |
| Непропуска | Да |
| Запазване на студ (h) | 8 h |
| Тегло (g) | 300 |
| За съдомиялна | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Термо чаша със зелено – Запазете идеалната температура на напитките си
Останете освежени през целия ден с тази стилна зелена термо чаша. Благодарение на двустенната изолация, тя поддържа напитките ви горещи или студени за часове, което я прави идеална за офиса, пътуване или открито.
Ключови Предимства
- Двустенна изолация — Запазва температурата на напитката за продължително време, като поддържа кафето горещо или водата студена.
- Непропускащ капак — Капакът на винт предотвратява разливания, идеален за носене в чанта.
- Без BPA — Безопасни и здравословни материали за ежедневна употреба.
- Екологичен избор — Многократната употреба намалява отпадъците от еднократни чаши.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 350 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Двустенна |
| Запазване на топлина | 6 h |
| Тип капак | На винт |
| Цвят | Зелен |
| Без BPA | Да |
| Непропуска | Да |
| Запазване на студ | 8 h |
| Тегло | 300 g |
| За съдомиялна | Не |
Какво има в кутията
- Термо чаша x1
- Капак на винт x1
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




